Gomalak Cila Toptan ve Perakende

Umut Gomalak olarak biz yıllarca,  halk diliyle çekirdekten yetişme gomalak cila uygulaması yapmaktayız. Bu alanda Türkiye de profesyonel olarak gomalak cila uygulaması yapan öncü bir firma olarak kendimizi tanımlayabiliriz. Dolayısıyla gomalak satışına başlamadan önce bu işin tozunu yutmuş ve uygulamanın her safhasını yaşamış bulunmaktayız.

Bu internet sitesini kurmamızdaki ana gaye gomalak konusunda farklı internet sitelerinde bulunan, gomalak uygulaması ve tedarik zinciri konusundaki eksiklik ve yanlışlarıtadan kaldırmaktır. Siz değerli müşterilerimize kaliteli gomalak tedariki ve uygulaması konusunda yardımcı olmaktır. İlk etapta sizden gelen gomalak siparişlerini iç pazardan tedarik etmekteydik. Ancak gomalak konusunda artan iç talepler üzerine daha uygun ve kaliteli olması nedeni ileri artık ürünlerimizi Hindistan’dan ithal ederek siz müşterilerimize sunmaktayız.

Gomalağın her çeşidini tüm Türkiye geneline elden ve kargo ile ulaştırma imkânına sahibiz. İşimiz sadece ürünü satın aldığınızda bitmez, verecek olduğumuz bilgi desteği ile amacımız sizlerle sıcak dostluklar kurmaktır. Umut Gomalak olarak sizlere her zaman bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz.

Beyaz Gomalak, ham gomalak, şeffaf gomalak, lemon gomalak, gold gomalak, shellac, etil alkol, ispirto ve gomalak sürme topu ürünlerimizde en uygun fiyat ve en iyi kalitede ithalatçı firma olarak hizmetinizdeyim.

Gomalak satıl almak için sitemiz : www.gomalak.com